Поездка в Донецк: в воздухе витает дух войны

Зустріла знайому, вони ще у 2014 виїхали з Донецька до нас.

На вихідні вперше за два роки поїхали відвідати батьків. І в неї, і в чоловіка батьки лишились в Донецьку. Сказала, що краще б не їздила! Жахлива обстановка, у повітрі відчувається дух війни! Вона так і сказала: з усіх боків тільки про війну: на нас напали, нас обстрілюють, бомблять, хочуть знищити… ну хто зрозуміло. Але ми готуємося. Молода Республіка, ну і подібна маячня, пише на своїй сторінці у Фейсбуці мешканка Маріуполя  Anna Kotelnikova, передає Бумеранг-Инфо

З бігбордів тільки Захарченко, то з бабцями, то з дітками. Сусіди постійно діставали запитаннями типу: «Вас ще «Азов» на стовпах не вішає? І що, дочка до саду спокійно ходить?» Ну і все в такому ж дусі. А ще вірять, що коли в Донецьк прийде українська влада, то першим ділом знищить усіх пенсов, бо вони будуть заважати!!!!???? І аргументи, типа: Вам же Україна платить зараз пенсіі! Де ж логіка? не сприймаються. Я не уявляю, як це все розгрібати потім, якщо ще діють страшилки про » Азов» та «Правий Сектор».

І ще: дівчина сама бачила, як дировці приїхали у двір на танку, зробили кілька пострілів у бік Пісків, та поїхали. Наші, звісно дали «ответку». Як каже знайома, » ми одразу матрас на пол, до основної стіни і так всю ніч на підлозі і пролежали.» Ответка прилетіла в дім у сусідньому кварталі.

А мешканці Оленівки заробляють продаючи місця в черзі! Роблять чергу з машин, а потім за 200 гривень можеш стати поближче. Але це не врятувало моїх знайомих. Навіть із купленим місцем простояли на дировському посту 8 годин! В спеку. З дитиною….

Наш сайт использует файлы cookies, чтобы улучшить работу и повысить эффективность сайта. Продолжая работу с сайтом, вы соглашаетесь с использованием нами cookies и политикой конфиденциальности.

Принять
Share via
Copy link