ФСБ могла убить певицу Самойлову в Киеве, также как и Вороненкова

Боец украинской добровольческой армии Елена Белозерская считает, что СБУ правильно сделала, что запретила въезд в Украину российской участнице Евровидения Юлии Самойловой, так как ФСБ могла убить ее также, как и Вороненкова

Об этом она пишет на своей странице в Фейсбуке, передает Бумеранг-Инфо

Далее языком оригинала.

«У зв’язку з убивством Вороненкова — екс-депутата Держдуми РФ, що втік в Україну — беру назад свою пропозицію щодо російської співачки Самойлової — заборонити їй в’їзд в Україну, а потім указом президента «помилувати» і впустити. Правильно зробили, що не впустили. Не вберегли б — якби вона опинилася на території України, ФСБ убила б і її. Коли маєш справу з інфернальним злом, не можна розумничати і вигадувати тонкі дипломатичні ходи. Інфернальне зло треба нищити. Або ми їх, або вони нас.

Причому ще за кілька днів до убивства Вороненкова російські інформресурси почали робити «вкиди», що його незабаром уб’є СБУ. Ех, після появи отих «вкидів» його слід було охороняти, як Президента…

Повідомляється, що поранено і затримано кілера, який стріляв у Вороненкова. Цього кілера теж зараз необхідно охороняти, як президента, і навіть краще. Бо зараз російські спецслужби намагатимуться зробити все, щоб він не заговорив.

Найприкрішим буде, якщо кілер заговорить, і з’ясується, що його наймали через котрогось з місцевих кримінальних авторитетів, і нікого, крім цього авторитета, він не знає. Тоді доведеться якнайшвидше хапати і охороняти авторитета, поки того не грохнули», -написала она.

Наш сайт использует файлы cookies, чтобы улучшить работу и повысить эффективность сайта. Продолжая работу с сайтом, вы соглашаетесь с использованием нами cookies и политикой конфиденциальности.

Принять
Share via
Copy link